Forum Edukacji Artystycznej

Forum Edukacji Artystycznej


#1 2011-02-18 19:21:03

Maja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-17
Posty: 10
Punktów :   

Listy z poczty

Hej. To ustalenia z woku-ćwiczeń:

1. Intermedia przychodzą na ćwiczenia z wok-u we wtorek na 11.30 do 13.00. Na metodykę na grupę od dziewiątej i macie potem wolne.

2. Media rysunkowe przychodzą na metodykę na drugą grupę z metodyki i zaraz potem mamy wok. Kończymy o 14.30.

3. Jeśli ktoś z intermediów ma na wok-u wf to może przyjść na zajęcia z mediami rysunkowymi, tylko tak, żeby była podobna ilość osób w grupach.

4. Babka będzie nam przesyłać teksty na ćwiczenia na naszą pocztę wiec niech nikt tego nie kasuje. Będą potem potrzebne na zaliczenie.



Te zmiany są dość logiczne i nikogo nie krzywdzą wiec mam nadzieje, że się grzecznie dopasujecie. Pozdrawia M.





Wiadomosc od Marty, jak już napisalm na czacie zmieniałam hasło i tu będę wpisywała wiadomości które się pojawią na poczcie.
Pozdrawiam


List od p. Nastrożnej

Witam,
wypada się przedstawić - będę prowadzić w tym semestrze ćwiczenia z Wiedzy o Kulturze.
W związku z tym - kilka informacji dotyczących planu zajęć.
W planie, oficjalnie, mamy zajęcia w piątki, w dwóch grupach: 12.45-14.15 i 14.30-16.00. Zmienimy to:)
Tzn. zmiany już zostały ustalone na pierwszych zajęciach.
Otóż, moja propozycja (właściwie już zaakceptowana przez osoby, które były w piątek na zajęciach) to:
Wtorek, 11.30-13.00 (grupa Intermedia i Multimedia)
Piątek, 12.45-14.15 (grupa Media Rysunkowe)
Podział na specjalności nie jest obowiązujący, można przychodzić jak komu pasuje.
I teraz najważniejsza sprawa (!!!!!)
Niestety, zapomniałam gdy się umawialiśmy na te zmiany, że najbliższy wtorek, 22 lutego (wyjątkowo) mam zajęty.
Także proszę w przyszłym przyjść na zajęcia wg "zwykłego" planu (obie grupy w piątek), a od kolejnego tygodnia będziemy się spotykać we wtorki i piątki.
Przepraszam za to zamieszanie.
I bardzo proszę o potwierdzenie, że ten mail do Państwa dotarł.
Pozdrawiam,
Natalia Mrozkowiak-Nastrożna







Wrzucilam w plikach na kujni warunki zaliczenia z woku i tematy






Witam Pani Łysiak napisała nam meila:

Witam,
Poprawiać test z 4 rozdz. muszą Aneta B.,Filip S. i Jakub Sz.
Pozdrawiam Hanna Łysiak

Nie wiem za bardzo co do Kuby...czy jej nie chodzilo o Sławka, ale to już musicie się osobiście z Panią umawiać...
Na kujni podalam dodadkowo meil do Pani.
Pozdrawiam



Witam,
wszystkich zainteresowanych kontaktem z prowadzącą zajęcia informuję o terminach dyżurów w czasie sesji i przerwy wakacyjnej.

A więc zapraszam:
14 czerwca (wtorek), godz. 14.00-16.00
21 czerwca (wtorek), godz. 11.30-13.30
28 czerwca (wtorek), godz. 11.30-13.30
8 lipca (piątek), godz. 14.00-16.00
12 lipca (wtorek), godz. 11.30-13.30
19 lipca (wtorek), godz. 11.30-13.30
Wszystkie dyżury na Ĺťeglarskiej 8, pok. 205.

Proszę jednak sprawdzać skrzynkę mailową, może się zdarzyć, że coś tam się po drodze zdarzy i trzeba będzie zmienić termin dyżuru.

Pozdrawiam!
Natalia M-N

Ostatnio edytowany przez Maja (2011-06-13 13:13:18)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.knightsofharmony.pun.pl www.lightning.pun.pl www.selora.pun.pl www.shinobiwar.pun.pl www.babskie.pun.pl